Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 8  

8 typów urody - rozpoznaj swój typ (foto!)

Jaki jest twój typ urody? Nie wiesz, czy jesteś wiosną, latem, jesienią czy zimą? Nie musisz! Oto 8 etnicznych typów urody, dzięki którym łatwo określisz swój typ i będziesz wiedzieć, jakie kolory do ciebie pasują, jaki styl ci służy oraz które dodatki i biżuterię wybierać.

typy urody

fot. Fotolia/materiały prasowe

Słowiański typ urody

Słowiański typ urody charakteryzuje: cera - kremowa, włosy - blond o złotawym odcieniu, oczy - piwne, niebieskie, czasem zielone.

Paleta kolorów tego typu urody to nasycone odcienie polnych kwiatów oraz owoców i pogodnego nieba.

Co powinnaś nosić?

Pasują ci: folklorystyczne wzory, koronkowe ażury, kwiatowe łączki, owocowe motywy. Styl idealny dla tego typu urody z niebieskimi oczami to, np. folkowy, pasterski, country look (kowbojski, sielski-wiejski, pasterski). Dla brązowych oczu pasują także: klasyka w wersji "english", militarny i męski styl (brązy w odcieniach pól). Jeśli safari to w tonacji miodowego brązu. Biżuteria, którą powinnaś nosić to np. bursztyny, etniczne naszyjniki, czy korale.

Zobacz więcej o: Słowiański typ urody

Typ urody

Pobierz w większym rozmiarze >>>


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Jak spędzić Dzień Dziecka? W kinie na "Angry Birds"

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 59
dodano: 09:57 2016-05-15 przez: ~gość (81.178.*.*)
Masakra przez te reklamy nie da się nic przeczytać
dodano: 21:46 2016-05-03 przez: ~gość (185.61.*.*)
Utarło się, że słowiański typ urody to blondynka z niebieskimi oczkami...wielka bzdura!Jak typem charakterystycznym ma być coś tak rzadkiego teraz i dawno temu. Słowianie mieli brązowe włosy i po co ta powtarzana nieprawda...wystarczy się rozejrzeć, porozmawiać z rodzicami, dziadkami..i nie brać pod uwagę tych farbowanych z kompleksami, które siebie nie akceptują w oryginale.
dodano: 14:47 2016-02-28 przez: ~anita (80.51.*.*)
...
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
 Kawa

Kawa

Magazyn lifestyle'owy
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM